Favori Teknoloji

Proxy Siteleri Süper Hızlı

Proxy Nedir Ne İçin Kullanılır ?

Favtr tarafından hazırlanan makalemizde en iyi proxy sayfalarının bulunduğu listeyi paylaşıyoruz.Proxy’nin en sık kullanılma amaçlarından biri  yasaklı sitelere giriş  için kullanılması gelir. Proxy yalnızca yasaklı sitelere giriş yapmak amacıyla kullanılan bir yöntem değildir. Proxy’nin farklı kullanım amaçlarından ikincisi hızlı ve Güvenli bağlantı sunmasıdır. internet sunucusunun yetersiz olduğu durumlar da daha hızlı ve güvenli bir bağlantıya sahip olmak için şirketler tarafından yaygın olarak kullanılır.

Croxy Proxy

Ücretsiz ve süratli proxy sitelerinden birisi olan Croxy Proxy, uzun süredir hizmet vermektedir. Bu site vasıtası ile kendi adresini paylaşmadan internette gezmeniz olası hale gelmektedir.

https://www.croxyproxy.com/

Free-Proxy

Ücretsiz proxy sunucularının detaylarını paylaşan bir listeleme sitesidir. 6 binden fazla proxy adresini görebilirsiniz.Avrupadan’dan, Amerika’ya veçoğu değişik bölgede bulunan sunuculard dahildir Bunların içerisinde istediğinizi seçerek kendi uygulamalarınızda ya da tarayıcınızda kullanabilirsiniz.

http://free-proxy.cz/en/

Kproxy

Milyonlarca kullanıcıya hizmet veren bedava bir proxy servisidir. giriş yaptığınızda, klasik bir halde ziyaret edeceğiniz internet sitesini yazacaksınız. giriş yapacağınız sunucuyu, “change server” bölümünden değişebilirsiniz. tarayıcı eklenti hizmeti mevcut.

https://www.kproxy.com/

Blockaway

Bloklu sitelere giriş için tercih edebileceğiniz sitedir. Site hızı nedeniyle rakiplerine göre oldukça iyidir.

https://www.blockaway.net/

4everproxy

Gizliliğe ehemmiyet veren çoğu proxy servisi olsa da bunlar arasından en başarılısı diyebiliriz Çünkü bir içeriklerle alakalı inceleme yaparken bu siteyi kullanma fırsatım oldu ve gizlilik özelliği kaynaklı çoğu sitenin çerezlerinden kurtuldum. Ücretsiz sunulan bu hizmette internet sunucusunu ayrı, ve IP lokasyonunuzu ayrı seçme imkanı sunuyor

https://www.4everproxy.com/

ProxySite

Youtube, ve Twitte rgibi çoğu programa süratli bağlanabilmeniz için başlıklar göreceksiniz. Bunların yanısıra bağlanabileceğiniz sunucuları da siz seçebiliyorsunuz. Özellikle ABDve Avrupa sunucuları üstünde odaklanıyorlar. ücretli olarak yardım almak dilerseniz premium servisleri mevcut

https://www.proxysite.com/tr/

FilterByPass

FilterByPass’ Hizmeti bedava sağlıyor. Hızlı linkler bölümünde Youtube, ve Reddit gibi toplumsal siteler yer almaktadır. video modu gerektiren linkleri açmaya çalıştığınızda uyarı alabilirsiniz. sorunu ortadan kaldırmak için eklenti yüklemeniz gerekecektir.

https://www.filterbypass.me/

Whoer

Siteye giriş yaptığınızda da görebileceğiniz gibi proxy servislerini tarayıcılar üstünden sunuyor. Eklenti kurulumundan sonra seçtiğiniz sunucu üstünden bağlantınız sağlanmaktadır. Üyelik bedava olsa da size verdiği ücretsiz kullanım sonrası ücretli versiyona geçmenizi istiyor .

https://whoer.net/webproxy

ProxFree

Gizliliği en üst ölçüde tutan sitelerden bir tanesi. yasaklanan sitelere ulaşmak için bu hizmeti kullanabilirsiniz. Giriş yapacağınız sunucuları listeden seçme imkanı sağlıyor . ayrıca scriptleri durdurabileceğiniz gibi, çerezleri de standart olarak engellemeniz mümkün.

ttps://www.proxfree.com/

En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri 

En İyi Ücretsiz Proxy Siteleri  Başlıklı video görselini izliyerek site erişimleri ve kullanımları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Proxy Siteleri Süper Hızlı listesinden hangisini kullandınız? Özellikle bu yazıyı beğendiyseniz dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınız da bu sitelerden haberdar olabilir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu