Favori Tavsiyeler

Favtr.com Herşeyin Favorisi Burada.

favtr.com olarak akıllı ve stratejisi kuvvetli ekiple etkileyici çözümler üretir, değişik konular buluruz ve size yararlı olacağını umduğumuz konuları siteye ekleyip bunlardan yararlanmanızı amaçlarız. Ekibimizin çeşitliliği bize özgürlükçü ve yenilikçi fikirlerin buluştuğu bir ortam oluşturur.

favtr.com teknoloji, ev eşyaları, filmler, diziler, petshop ve kişisel bakım ürünleri hakkında kullanıcı yorumlarına ve veriye dayalı araştırmalar yapar. Kullanıcılar için toplanan ürün verileri, öneri ve inceleme listeleri yapıldıktan sonra favtr.com  üzerinde yayınlanır.

Türkiye’nin en şeffaf, en faydalı ve en çeşitli ürün inceleme platformu olma vizyonu ile ilerleyen favtr.com , ürün incelemelerini alanında uzman editörleriyle yapar. Editörler sizler için Türkiye’nin en çok satan pazar yerlerinde çok satan ürünleri, markaların yeni lansmanlarını takip ederek ürün inceleme içerikleri oluşturulur.

Kullanıcılarına bilgi vermek ve ürün incelemeleri paylaşmak için açılan favtr.com , performansı en yüksek ürünleri size ulaştırmak için çaba göstermektedir.

Ziyaretçilerine en iyi fikirleri sunmak için içerik yayını yapan favtr.com , yayınladığı her içeriğin kullanıcıya bilgiyi aktardığından, uygulanabilir ve gerçek dünyaya taşınabilir fikirler sunduğundan emin olur. Bünyesinde geniş bir ekip bulunduran favtr.com , Türkiye’nin en donanımlı ürün inceleme blogu olarak hizmet vermek için çaba göstermektedir.

Mobil uygulamamızı indirerek sayfamızı rahatlıkla takip edebilirsiniz.

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu