Favori Tavsiyeler

Güvenilir 2.El Satış Sayfaları

Güvenilir 2.El Satış

Kullanmadığınız veya gözden çıkartmak durumunda kaldırığınız eşyaları satmak ve kar etmek için Favtr.com olarak bu makalemizde Güvenilir 2.El Satış Sayfaları nı açıklamaya çalışacağız ” unutmayın her malın bir alıcısı mutlaka vardır” önemli olan ilanlarınızı yayımlarken ürün açıklamalarını detaylandırıp ürünlerinizi güzel fotoğraflamak en önemli unsurlardan sadece bir kaçı . İşte en güvenilir konumumda olan i ikinci el satış sayfaları :

Sahibinden

Oto ve gayrimenkul satış konusu ile ilgili en önemli sayfalardan birtanesi . Sitede birbirinden farklı kategorilerde ikinci el ürünler. Anne & Bebek,spor, antika, kıyafet , Teknoloji vb .aksesuar alanları bulunuyor. Satış oranlarını ve reklamları olabildiğince yüksek sizlerde elinizdeki her eşyayı bu sayfa üzerinden satışa koyabilirsiniz .

https://www.sahibinden.com/

Letgo

İkinci el satışında akla gelen ilk sayfa Letgo diyebiliriz . sayfanın yüz binlerce kullanıcısı var bundan dolayı oldukça hızlıca satış yapma imkanı sunmakta . oto, olta, bilgisayar, telefon vb. değişik alanlarda ürün satabilirsiniz.

https://www.letgo.com/

Dolap

Trendyol iş birliği ile kurulan Dolap kıyafet & aksesuar vb.ürün satışı ile ön planda . sayfa ya da programını aracılığı ile yüzbinlerce ürünü inceleyebilirsiniz. etiketi sökülmeyen kıyafetlerden çok az kullanılmış oldukça uygun fiyatlı ürünlere kadar bir çok seçenek sunuyor özellikle artan fiyatlar karşısında çocuk elbiselerini daha uygun diyata temin edebilirsiniz.

https://dolap.com/

eBay

1994 senesinde kurulan , dünyanın en büyük çevrimiçi alışveriş sitelerinin en başında yer almakta . Sıfır ya da ikinci el içerikler oldukça makul fiyatlar üzerinden sunuluyor.Dünyanın her bölgesinden kullanıcı ya da satıcılar aktif olarak kullanmakta . Uluslararası satış yapmak için kullanabileceğiniz en iyi sayfalardan biri.

https://www.ebay.com/

Arabam

Arabam.com sayfası birçok model otomobil , engelli aracı, elektrikli araç vb. ilanlar için satış / alım kaynaklı kullanılabilir. aracınızı satmak için kullanabileceğiniz en güvenilir siteler arasında yer aldığını söyleyebilirim. ek olarak ‘aracım ne kadar eder ” özelliği sayesinde aracınızı piyasa değerin öğrenebilirsiniz. Trink sat bireysel satış menüsünü kullanarak aracınızın çok kısa sürede Arabam.com’a satılmasını da sağlatıyor

https://www.arabam.com/

Nadir Kitap

Türkiye’nin bir çok bölgesinden kitap sevenlerin toplanma alanı .fazla kitaplarınızı site üstünden satışa koyabilirsiniz . ek olarak artık üretilmeyen ya da kıymetli kitapları site üstünden alma imkanı sunuyor . Yayınevleri ve kitap satıcıları için a İdeal sayfalardan biri olduğu söylenebilir.

https://www.nadirkitap.com/

Facebook Marketplace

Dünyanın en fazla kullanıcı özelliğine sahip medya platformu. üyelik yaparak satmak istediğiniz bütün ürünlerinizi satabilirsiniz. ilanları ücret ödemeden paylaşabilirsiniz. Pc, Otomobil , Motorsiklet vb. ürünlerin kalabalık kullanıcı sayısı kaynaklı hızlı satıldığı site satışa yasaklı olan ürünlerin haricinde tüm içerikleri satma imkanı sağlıyor.

https://tr-tr.facebook.com/marketplace/

MÜŞTERİNİN SATIN ALMASINI SAĞLAYAN 3 HARİKA TEKNİK

MÜŞTERİNİN SATIN ALMASINI SAĞLAYAN 3 HARİKA TEKNİK başlıklı video görselinde ürünlerinizi satmak için fikir verebilecek açıklamalar bulunuyor.

Siz de kullandığınız siteleri Favori gönder alanından veya yorumlar kısmından paylaşın hemen , yayınlayalım!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu