Favori Bilim

Yüzünüz Size Neyi Anlatıyor ?

Yüzünüz Size Ne Anlatıyor ?

Yazımızı okuduktan sonra  çevrenizdeki insanların  yüz hatlarına  daha dikkatli bakmaya başlayacaksınız  yüz hatlarında bulunan detaylar hakkında pek çok sonuca ulaşabilirsiniz. Yüzünüzde oluşan çizgiler  sizin hakkınızda bir takım ipuçları verebilir. Peki  sizin kırışıklıklarınız sizin hakkınızda ne söylüyor merak ediyormusunuz ?

Yüzünüz Size Ne Anlatıyor Sorusunun cevabını favtr.com olarak sizler için derlemeye çalıştık. Kendizi ve çevrenizdeki insanları aşağıdaki resim ve karışıındaki numaralar ile  karşılaştırarak  ne anlama geldiğini anlayabilirsiniz.

yuzdeki-cizgiler

Yüz Çizgileri Size Ne anlatıyor ?

 1. Kaşların ortasında bulunan sağ taraftan uzayan dikey çizginiz var ise karaciğer problemi yaşadığınızın habercisi olabilir.
 2. Kaşların ortasında solda uzayan dikey çizgiye sahipeniz : genellikle dalak sorunu olanlarda çıkar.
 3. Burnunuzun üstünde yarık benzeri beliren çizgiler : Alerjik durumlara karşı hassas  bir vücuda sahip olduğunuzu gösterebilir.
 4. Göz etrafı Kaz ayaklarınız  : Görme yeteneğinde azalma olan kişiler için bu çizgilerin ortaya çıkma oranı çok daha fazladır. bu çizgiler karaciğer sorunu olması durumunda da ortaya çıkabilir.
 5. Göz altı torbaları morluklar : su tutulumunun olduğu böbreklerde sorun olabileceğini gösterir. Kan dolaşımı zayıf olan insanlarda göz altın da torbalar ve morluklar çoğunlukla gözlemlenir..
 6. Yanak ortası çizgiler : Sinüs tıkanıklığının yanı sıra sindirim sistemindeki bozukluk vesorunları işaret eder.
 7. Kırmızılaşmış burun ucunuz : Kalp sorunlarını gösterir, yada çok fazla yoruluyor olmanız kaynaklı  kalbinizin aşırı çalışıyor olması anlamına gelir.
 8. Ağzın yanından uzayan dik  çizgi : Üroloji  sisteminizde sorun olabileceği anlamına gelir.
 9. Gülüş çizgileri : Bu çizgilere sahipseniz sizin  gülmeyi sevdiğinizi gösteren işaretlerden biridir bazende bu pankreas veya diyabet sorunları sırasında da oluşabilir.
 10. Üst dudağın üzerinde bulunan çizgi : Bu çizgiler çok fazla  sigara içicilerinde görünür.
 11. Dudakllarda bulunan lekeler : Beyaz ve koyu renkli  lekeler kalın bağırsakta parazit olduğunun işareti olabilir . Mavi  veya hafif  morumsu izler  kan dolaşımının zayıf olduğunun  işaretidir.
 12. Boyun katlanmış  gerdan : Çoğunlukla aşırı ve fazla kilolu kişilerde ortaya çıkar ayrıca tiroid bezi sorunlarını da gösterebilir.
 13. Göz bebeği çevresinde Beyaz halka : Yüksek kolesterol sorununun belirtisidir.
 14. Şakak damarı : Üzüntü  stres nedenli Hiper ( Yüksek )  tansiyon Belirtisidir.
 15. Çene üstünde bulunan yarık : Depresyon yaşadığınıza işaret edebilir
 16. Yatay çizgiler : Bu çizgiler genellikle endişeli olduğumuz dönemlerde meydana çıkar. çok endişeli biriyseniz bu alanda kırışıklıklar oluşması muhtemeldir. Burada oluşan kırışıklıklar, çok yüksek şeker ve yağ alımının da işaretiridir.

El ve Yüz Çizgilerinin anlamları

El ve Yüz Çizgilerinin anlamları başlıklı video içeriğinde farklı açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Kendi Analizini Yapıp Yorumda Bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu