Favori Eğitim

Zoom ile Görüşme Yapma?

Zoom Uygulamasını İndir

Mobil Cihazınız üzerinden Playstore veya ilgili Andorid uygulama marketine girdikten sonra search ( arama ) kısmına “Zoom ” yazmanız yeterli olacaktır sonrasında karşınıza çıkan Zoom resmi uygulamasını indirebilirsiniz .  Zoom‘a üyelik yapma videomuzu izleyerek hesabınızı oluşturduktan sonra Zoom üzerinden görüşmelerinizi ve toplantı meetingi Oluşturabilirsiniz . Eğitim kategorisinde yer alan Zoom Uygulamasına ait detayları Favtr olarak sizler için derledik .

Android Telefonlara indirmek için Yazımıza Tıklayın

İphone Cihazınız var ise Buraya

Zoom uygulamasının resmi web sitesi https://zoom.us/

2.Adım Zoom Hesap Açma 

Zoom Hesap Açılışı Nasıl Yapılır: öncelikli olarak Gmail hesabı açmanız gerekiyor. sonrasında Zoom uygulamasına giriş yaptıktan sonra gmail mail adresinizi girmeniz gerekiyor. sonrakş adımda size uygulama tarafından doğrulama kodu gönderilecektir. işleminin devaımını video içeriğini izleyerek adım adım ilerliyebilirsiniz.

Zoom Programı Bilgisayara Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Zoom Programı Bilgisayara Nasıl İndirilir ve Kurulur Nasıl Kurulur? Nasıl Yüklenir? Zoom ile toplantı ve dersler nasıl yapılır Bu soruların detaylı cevaplarını video içeriğinde anlatılmaktadır .Zoom uygulamasını Bilgisayarınıza indirmek için linke tıklayın: https://zoom.us/download

Zoom uylumasına aynı anda kaç kişi katılabiliyor?

Uygulama Lisansınıza bağlı olarak Lisanslı kullanımlarınıza  Zoom toplantısına Maksimum 500 veya 1000 katılımcının toplantılarınıza dahil olmasına imkantanır. Zoom Hesabının yöneticisi veya sahibi Lisanslı kullanıcıların tamamı için bu özelliği ekleyebilmektedir. bu hesap türlerine aylık / yıllık abonelik yapılabilir..

Zoom neden kapanıyor?

Oturum sahibi ve en az 1 katılımcı sonrasında. planmalış olduğunuz Toplantıda bir kişi kalırsa. farklı biri daha katılmaz ise toplantınız 40 dakika sonra kendiliğinden sona erer.

Zoom ile Görüşme Yapma hakkında hazırlanan yazımızı beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak arkadaşlarınıza Zoom ile Görüşme Yapma adımları hakkında destek olabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu