Favori Teknoloji

Toggmotors Teslamotors karşılaştırma

Toggmotors Teslamotors karşılaştırma ; Elektrikli otomobil üretimi herkes için yeni. Tesla’nın EV pazarında öncü olduğu bir gerçek.

Togg’un kısa vadede elektrik aksamları, pilin şarj edilmesi, verimlilik vb. konularda bazı sorunları olabilir ancak otomobil üretim tecrübesi açısından Togg, yakın zamanda EV modellerini piyasaya sürmeye başlayan diğer eski otomobil şirketleri gibi Tesla’dan daha olgun olabilir;

Togg Motors yeni bir marka ama yeni gelen değil.. Togg (tam anlamıyla türkiye otomotiv ortak girişimi) bir ortak girişim olduğu için, bu marka ülkede 5 yılı aşkın bir süredir var olan bir otomobil üretim bilgisinden yararlanıyor.. renault, mercedes benz, toyota, ford, hyundai, fiat, isuzu ve otokar, karsan, temsa, bmc gibi bazı ulusal markalar çok uzun zamandan beri üretim tesislerine sahiptir ve otomobil, kamyon, otobüs üretmektedir. Daha yeni bilgi sahibi oldular ve yeni bir markaya adanmış yeni bir üretim tesisi kurdular.

Uzun zamandan beri diğer ünlü markalar için üretilen otomotiv parçalarının sayısını hayal bile edemezsiniz.(9,4 milyar USD ihracat; 2021’de sadece otomotiv parçaları) O halde Togg denilince, Avrupa’da satılan arabaların çoğunun ve diğer kıtalarda kesinlikle içinde bir parça Togg var.. Tesla bile… Tesla Model S’nin 4 amortisörünü kimin ürettiğini tahmin edin..

Togg Aracının şuanlık 2023 Yılı başında piyasaya çıkacak olaran 2 modeli bulunmakta bunlardan biri c-suv ve Togg Sedan Modelleri

Ek olarak Toggmotors.com Domaini üzerinden yapılan pazarlık devam ediyor aracın yurt dışı satışı için kullanmayı düşündüğü domain 2 mılyon USD üzerinden bir rakamla Sedo üzerinden geçtiğimiz yıl başında satışa sunulmuştu.

Teslamotors.com

Toggmotors C-Suv
Toggmotors Sedan

Togg Tesla Karşılaştırması

Toggmotors Teslamotors karşılaştırma Başlıklı yazımızı beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz Yan tarafta bulunan paylaşım butonlarına tıklayarak arkadaşlarınıza Toggmotors Teslamotors karşılaştırma konusunu paylaşarak keyifli bir makale okumalarını sağlayabilirsiniz!

3 Yorum

  1. Edirne merkezden ben Deniz. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-11-2022 17:05:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu