Favori Videolar

Sihirbazlık Numaraları

Sihirbazlık Numaraları İlizyonlar, Küçük çocuklar için büyüklerden daha ilgi çekici numaralardır. Sizler için derledğimiz video içerikleri ile kolay numaraları izleyip ile çevrenize oldukçu keyifli numaralar yaparak akıllarına durgunluk verecek anlar yaşatabilirsiniz. .
Sihir numaraları aşağı yukarı herkeste bir hayret yaratır. Bir taraftan ilizyonistlerin numaralarını çözmeye çalışırken öte taraftan da çoğu numarada anlam veremeyince Hayranlık duyarız. Ancak çocuklarda bu hayranlık daha da fazladır. Çünkü çocuklar sihir konusuna inanmaya yatkındırlar. Eğer ufak sihir numaralarıyla şaşırtmak istedikleriniz varsa, bugün sizlere etkili kolay Shirbazlık numaralarını sunuyoruz.

Muz Numarası

Kabuğunu açmadan iğne yardımı ile muzu dilimlere ayırın. Bunu yaparken iğne izlerinin belli olmamasına dikkat etmelisiniz.

Elmayı İkiye Bölmek

Ellerimiz elmayı ikiye bölecek kadar güçlüdür. Yalnızca kuvveti nereden uygulayacağınızı iyi bilmelisiniz. videodaki gibi elmaya tam üst kısmından baş parmaklarınızla baskı yapmış olup iki yana doğru çekin. Anında ayrılacaktır.

Kahve Bardağını Havada Tutmak

İki elinizle kahve kutusunu uçurur gibi yapın. kutuyu videodaki gibi sağ elinizin baş parmağıyla temas durumunda olacaktır. sizi izleyenlerin açısına göre pozisyon alın ki bunu anlamasınlar .

Bozuk Parayı Kaybedin

Parmağınızı Kaybedin

Bu numaramızda Bir elinizle öteki elinizin serçe parmağını öncelikle koparır, sonrasında da yerine koyar gibi hareketlerde bulunun. Serçe parmağınızı yüzük parmağınızın arkasında gizlendiğinden emin olduktan sonra bu numarayı yapabilirsiniz.

Videoyu izleyerek numaranın ayrıntılarını İnceleyin.

Videolarda yer alan Sihirbazlık Numaralarını Deneyerek yorumda Bulunabilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu