Favori Eğitim

İnstagram Mavi Tik Başvurusu

Sosyal Medya Uygulamalarından en Popüleri İnstegram için İnstagram Mavi Tik Başvurusu yaparken dikkate almanız gerkenler neler ? İnstagram Mavi Tik Başvurusu yapan kişilerden/sayfalardan / Hesaplardan uzak durun . Bu hesaplar, İnstagram Mavi Tik Başvurusu konusunda size ücret dahilinde yardımcı olabilir ama sonrasında hesabınızın kapatılma durumu ile karşılaşmanıza neden olur Favtr.com Olarak Sizler için “İnstagram Mavi Tik Başvurusu” ile mavi tik alma adımlarını derlerdik

Kimler İnstagram Mavi Tik Başvurusu Yapabilir ?

Instagramın mavi tik özelliği 2013 senesinde işleme girdi o dönemde devlet görevlileri, kulüpler, ünlüler vb. kişiler için uygulanmaktaydı 2017 tarihinden bu yanana doğrulanmış rozet uygulaması ibaşlatıldı . özetlemek gerekirse , tüm kullanıcılar İnstagram Mavi Tik Başvurusu Yapabilir . bu işlem için birkaç önemli adımı eksiksiz yapmak durumundasınız.

İnstagram Mavi Tik Başvurusu için ihtiyaç duyulan şartlar Neler ?

Biyografinizi kusursuz oluşturulmalısınız ek olarak size ulaşabilecek alternatif iletişim adresiniz mutlaka bulunsun
Instagram hesabınız Gerçek olmalı bir kişi ya da bir marka/kurumu temsil etmelidir.

Hesabınız Herkes tarfından görünebilir olmalıdır
Profil fotoğrafınız hesap ilişkilendirilebilir olmalı ,
En az 4-5 gönderi paylaşılmalı ( En Az )
Hesap detaylı ve hatasız doldurulmalıdır yazım kurallarına dikkat edin .
Iİnstagram Mavi Tik Başvurusu için rastgele bir koşul yer almıyor.

İnstagram Mavi Tik Başvurusu için hesabınızı faydalı, keyifli olacak şekilde oluşturulmalısınız dikkat etmeniz gerekn önemli konulardan bazıları hesabınızın içeriklerinde Kumar, çıplaklık, uyuşturucu madde, yayımları olmamalıdır bu hesap türlerine mavi tik Verilmez.

İnstagram Mavi Tik Başvurusu Nasıl Yapılır

İnstagram Hesabınıza giriş yapalım ,
Profilinizi açarak yukarıda yer alan üç çizgiye basalım
Açılan sayfada alt tarafta ayarlar sekmesini seçelim,
alt tarafa doğru inin ve alt taraftaki ‘hesap’ alanına giriş yapalım
daha sonra açılan sayfada ‘doğrulama talebi’ alanını seçin,
karşınıza çıkan formu doldurmalısınız.
İnstagram Mavi Tik Başvurusu için formda hesap adınız, kategori içeriğiniz , iletişim Vb, ad ve soy isim gibi bilgileri girin . başvurunuz kişisel hesap içinse T.C. numaranız Kimlik resminiz gibi evrakların form üzerinden göndermesi gerekir. İşletme hesapları vergi beyannamesi veya işletme isminin kayıtlı faturasını göndermek zorundadır.

İnstagram Mavi Tik Başvurusu sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

İnstagram Mavi Tik Başvurusu adımlarını yaparken , mavi tik kriterlerini tam olarak hangi içerik ve net uyulması gereken adımların hangi şekilde olması gerektiğini instergram malesef yayımlamıyor . yazımızda mavi tik alma ihtimalinizi daha yuksek seviyeye çıkartmak adına mavi tik alınan hesaplardan yola çıkarak dikkat etmeniz adına Uyarılarımızı sıralıyoruz.

Aktiflik oldukça Önemli !
Story, reels, gönderi paylaşımı gibi faaliyetleri sıklıkla yapma çalışın , Günde en az 1-2 hikaye paylaşmanızda yarar var.

Yazımızın başında belirtik Hesabınız Eşsiz Olsun !
Sahte Kullanıcı resimleri olmamalı hesabınızda kullandığınız göreseller sizi çağrıştırmalıdır . en katı kurallarından biri diyebiliriz.

Markanız var ise Mutlaka Marka Logonuzu Kullanın !
işletme hesabıyla kullanıyorsanız Şirket logonuz olmalı.

Takipçi Satın Almak Riskli !
İnstagram Mavi Tik Başvurusu sırasında hesaplar hassas incelenir. bu incelemelerden biri takipçileriniz üzerinden gerçekleşir. Mavi tik alma şansınızı yükseltmek ve reel bir hesap olduğunuzu göstermek için takipçi satın almayın İnstagram çok farklı bir algoritme ile çalışır hesabınızda yer alan tüöm sahte takipçileri tespit eder ve bu hesabınızın kapanmasına kadar uzayan bir yoldur .

Başvurunuzu Tekırarlayın !
Başvurunuz sonrası istediğiniz yanıtı alamazsanız. tekrar müracaat yapabilirsiniz Hesabınızın daha çok aranması, ziyaret edilmesi ek olarak etkileşiminizin artması mavi tik sayesinde yükselecektir..

Sosyal medya ajansları ile çalışabilirsiniz

Bu adımları uygulamanıza rağmen olumlu cevap alamıyorsanız hesap yönetimi, yorum cevaplandırma gibi çoğu süreç bu ajanslar tarafından ücretli şekilde yürütülür.

Mavi Tik Almanın Ne Gibi Avantajları Vardır ?
Alışveriş, spor, magazin, haber, siyaset, vb. çoğu gelişmeleri Instagram’dan öğrenebiliyoruz. durum kaynaklı Mavi tik hesabınıa sahip olmanız sizin veya kurumunuzun hedeflerine ulaşması adına oldukça önemlidir hedeflerinize yaklaşmanızı kolaylaştırır.

Mavi Tik Üstünlüğü

Markanızın, Prestijini Korur sahte hesaplardan ayrışmasını sağlar,
Kullanıcılar arama yaparken k sıralarda sizi görecektir,
Marka kaliteniz artış sağlar,
Takipçi sayınız Yükselmiş olur.

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır ? HERKESE MAVİ TİK (YENİ ÖZELLİK)

İnstagram Mavi Tik Nasıl Alınır ? HERKESE MAVİ TİK (YENİ ÖZELLİK) başlıklı video içeriğini izlemenizi öneririm başvuru adımlarını görsel olarak anlatmakta .


İnstagram Mavi Tik Başvurusu hakkında hazırlanan yazımısı beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak arkadaşlarınıza İnstagram Mavi Tik Başvurusu hakkında destek olabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu