Favori Teknoloji

Online Logo Tasarım Siteleri

Şirketinizin web sitesi ve kart vizitiniz için Online Ücretsiz Logo siteleri ile kendi logonuzu oluşturabilirsiniz. paylaştığımız Online Ücretsiz Logo Siteleri Markanızın görsel kimliğini oluşturmak ve müşterilerinize görsel anlamda kim olduğunuzun akıllarında kalıcılığını arttırmak adına markanızı yansıtan logoları tasarlamanızı sağlıyır Profesyonel bir logo tasarımcısına logo hazırlatacak maddi imkânınız yok ise Online Ücretsiz Logo Siteleri başlıklı makalemiz tam da size hitap ediyor şunu belirtmekte fayda var çok büyük beklentiniz olmasın nihayetinde yapacağınız tasarımlar hayal gücünüze göre beğenirliği olan çalışmalar oalcaktır sonuçta profosyonel değilsiniz.

En İyi Logo Siteleri

İnternette binlerce logo tasarım sitesi bulunuyor. bazıları tamamen ücretsizdir. Ancak, bu sitelerin hepsi size profesyonel logo tasarımı sağlamayacaktır. favtr olarak Bugüne kadar bazılarını denediğimiz ve memnun kaldığımız logo sitelerini aşağıda sizler için paylaştık .

Öncelikli tavsiyem harika bir arayüze sahip kendin yap aracıdır. kullanıcı dostudur ve tasarım uzmanlığı gerektirmez. tek yapmanız gereken kendinizle ilgili birkaç basit soruyu cevaplamak . daha sonra , Wix Logo seçimlerinize bağlı kalarak birçok logo varyasyonu türetecektir.

Wix Logo Oluşturucu’yu denemek için tıkla.

Canva Logo Oluşturucu

Posterler, kartvizitler, davetiyeler ve diğer pazarlama araçları için hem ücretsiz hem de ücretli şablonlar sağlayan Canva’nın şablon koleksiyonlarında, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli ücretsiz ve ücretli logo seçenekleri var. tek dezavantajı, diğer kullacıların sizinle aynı şablonları kullanabilmesidir.

Buraya tıklayarak Canva web sitesine Ulaşabilirsiniz.

Logo Tasarımı

Logoed

Çarpıcı logo tasarımlarından oluşan geniş koleksiyonu var , logo tasarım sürecinize yardımcı olacak güzel logo fikirleri sunan bir blog.

linke tıklayarak Logoed koleksiyonuna Bakabilirsiniz.

Logospire

Logo tasarım fikirleri konusunda , Logospire arşivi sizin için farklı kaynaklardan biri olabilir. Basit bir yapıda hizmet vermektedir.

Logospire arşivine bura ‘dan ulaşabilirsiniz.

Brand New

Tasarım trendleri ve en iyi uygulamalar hakkında bilgi edinmek için ziyaret etmenizi öneriyorum. Grafik tasarım şirketi olan Brand New , kurumsal ve marka kimliği projeleri alanında da hizmet vermekte logo tasarım trendleri ile harika logo tasarım örnekleri sunuyor. ( Bir Dönem Kullandım )

Brand New gitmek için buraya tıklayın.

Tailor Brands

Şirketiniz için sadece size özel bir logo oluşturmanıza yardımcı olabilecek, grafik tasarım aracıdır. Logo tasarım süreci, sektörünüzün ve kişisel zevklerinizle alakalı soruları yönelttikleri anketleri bulunuyor Anketi tamamladığınızda logonuzu çıkan sonuçlara göre kısa sürede tamamlıyorlar siz memnun kalana kadar logonuzu değiştirebilirsiniz.

Bu link üzerinden yapayzeka tasarım aracı kullanarak Tailor Brands’i incelemeye başlayabilirsiniz.

Designmantic

Desingmantic logo tasarım sürecinize yazı tipini ve renk şemasını seçerek başlarsınız. daha sonra, şirket adınızı ve 40’dan fazla seçenek arasından endüstri kategorisi seçererk aklınızda logoyu tasarlıyabilirsiniz .

Buradan Designmantic web sitesine gidebilirsiniz.

The Logo Company

Listemizdeki diğer siteler ile karşılaştırıldığında The Logo Company biraz daha farklı çalışmakta . Siteye kaydolduktan sonra, uzun ve kapsamlı bir logo tasarım anketi doldurmanız gerekli. Anket sonrası, 4 profesyonel tasarımcı tarafından logonuz üzerinde çalışma yapılıyır ve size aralarından seçim yapabilmeniz için 5 farklı tasarım fikri sunuyorlar .

Buraya  Giriş yaparak The Logo Company sitesine Ulaşabilirsiniz.

Kullanımı çok basittir. Ayarları ve işlevleri bulmak için uzun zaman harcamanıza gerek kalmaz en iyi olanaklarından biri logonuz için hiçbir ek ücret ödemeden indirebilir olmanız .

Squarespace Logo içeriğini görmek istiyorsanız buraya tıklayın.

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ İÇİN EN İYİ LOGO TASARIM ARAÇLARI

“BAŞLANGIÇ SEVİYESİ İÇİN EN İYİ LOGO TASARIM ARAÇLARI” Başlıklı vide içeriği görsel anlamda tasarlamaları nasıl yapacağınız hakkında bilgi veriyor.

Online Logo Tasarım Siteleri Başlıklı yazımızı beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak arkadaşlarınıza Online Logo Tasarım Siteleri konusunda destek olabilirsiniz!

favtr.com

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu