Favori Tavsiyeler

Güvenilir Kitap Siteleri

Bu yazımızda güvenilir kitap satın alma siteleri ve kitap okuyabileceğiniz aöf kitap satışlarını bulabileceğiniz online siteleri inceleyeceğiz.

1. Ucuzkitapal

Kitap okumak günlük hayatta yapılabilecek kim bilir en eğlenceli aktivitedir. Ucuz kitap alıp okumanınsa verdiği keyfe diyecek yok. Okumak çok pahalı bir etkinlik değil. Ucuzkitapal kitap sipariş sitesinde her türden kitap her insanın okuyabileceği bütçede satışa sunuluyor. Bir kitap yerine 10 kitap alın, daha çok okumanın ve daha çok öğrenmenin tadını çıkarın.

Çocuklukta başlayan kitap okuma alışkanlığının pekişerek devam etmesi için binlerce kitabın olabilecek İdeal fiyatlarla satışa sunulmuş olduğu Ucuzkitapal sitesinde sınırsız seçenek mevcuttur. Okumayı temel prensip edinen herkes, Ucuzkitapal ayrıcalıklarından faydalanmalıdır. Zira makul fiyatlarla kaliteli kitapları okuyabilme imkanı, eğitimli nesiller ve gün ışığı gelecek için paha biçilemez değerdedir.

2. İlknokta

Türkiye’nin her bölgesine süratli kitap gönderimi için 2005 senesinde faaliyetlerine başlayan İlknokta, şimdilerde tanınmış bir kitap sitesi olmuş durumda. Geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen nesiller yetiştirmek için vesile olan İlknokta, binlerce yayınevinin birbirinden değişik eserini içeriğinde satışa sunmaktadır.


Okuyucular tarafınca seçilen eserlerin genellikle 24 saat içerisinde adrese kargolanması, sitenin çabalama prensibidir. İlknokta’da aranılan kitabı bulamamak gibi bir problem çıkmaz. Çünkü ürün ağı gereksinimlerle paralel olarak fazladır. Kültür ve eğlence dünyasında çığır açmak, bilinmeyenleri keşfetmek ve tarihi en makul şekilde değerlendirmek için İlknokta, ekonomik okumanın adresi olarak tercih edilebilir.

3. Nadirkitap

Herşeyin web üstünden alınabildiği günümüzde kitap alışverişini de internetten yapmamak büyük yitik olur. Nadir Kitap bu kaybı yaşatmamak için çevrimiçi olarak kitap satışı yapan güvenilir sitelerden. Roman, bilim-teknik, spor, sanat, kültür, ders kitapları ve daha çoğu alanda sayısız kitap, Nadirkitap güvencesiyle okurlarla buluşuyor.

Aranan bir kitabı mağaza mağaza gezip saatlerce zaman kaybetmektense, Nadir Kitap sitesine girip anında bulmak ve satın almak avantajlı olsa gerek. Aranan kitabın güvenilir adresi Nadirkitap, 14 senedir bedava kargo ve kampanyalarla okuyucuya kitap ulaştırmaya devam ediyor. Blog bölümünde elit yazarlarla her ay meydana getirilen söyleşiler de, sitenin okuyuculara jesti.

4. Kitapsepeti

Kitapsepeti uzun yıllardan beri kitap satan siteler sektöründe etkinlik göstermekte olup, okuyuculara hem rehberlik eden hem de kültürel gelişimlerine katkı elde eden yapısıyla bir kitap sitesinden daha fazlasını sunmaktadır. Sitede okuyucular için geniş yelpazede kitap opsiyonu sunulmaktadır.

Geniş ürün ağı, makul tutarları ve tenzilat kampanyaları ile kitapsepeti, okuyucuların gözdesi olmuş durumdadır. İstenen her kitabın basitçe bulunabileceği site, hem zamandan hem de bütçeden tutum ederek okumanın tadını çıkarmaya vesile olmaktadır. Kitapsepeti ile okumak yalnızca malumat dağarcığını genişletmek açısından değil, ekonomik açıdan da avantajlıdır.

5. Babil

Kitaplar, değişik dünyalara açılan kapıları aralamamızı sağlar. Zaman ve alışkanlıklar değişse de, kitap okumanın kıymeti hep aynı kalmıştır. Yeni nesillere okuma kültürünü aşılamak ve eğitimli nesiller yetiştirmek için Babil Kitap sitesi, değişik farklı kitapların okuyucular tarafınca incelenmesine imkân sağlıyor.

Tercih edilen ürünleri okuyuculara hızla ulaştırıyor. Her bir kitabın ayrı ayrı açıklaması ve kitaplar hakkındaki okuyucu yorumları, kitap seçiminde yol gösterici oluyor. En çok satanlar, yeni çıkanlar, maksimum arananlar ve okuma listeleri gibi ana sayfa başlıkları şeklinde hangi kitabı okusam konusu ile ilgili çoğu alternatif sunuluyor.

6. BKMKitap

Kitap okuma, okuyucular için bir tutku, BKM Kitap sitesi içinse okurlara istediği kitabı güvenle ve süratli şekilde ulaştırma heyecanıdır. Bir okuyucunun alacağı kitapla yeni ufuklara yelken açmasına katkı sağlamak ne büyük bir kazanımdır. BKM kitap, her yıl binlerce okurun istediği kitaba ulaşıp okumasına ve yeni bilgiler edinmesine katkı sağlıyor. Kitap okuma geleneğini sektör deneyimi ve teknolojiyle harmanlayan site, okuma kültürünün giderek yaygınlaşmasına en büyük katkıyı sağlıyor.

Siteye üye olmak ve alışveriş yapmak, birkaç adımda halledilebilecek kadar basittir. Kitap kategorisi, her ihtiyacı karşılayacak kapasitede. İsteyen kategorileri inceleyerek isteyen ana menüdeki arama butonundan istediği ürünün ismini yazarak basitçe arama yapabilir. Yıllardır vermiş olduğu güvenle ürün ağını da müşteri kitlesini de devamlı genişleten BKM Kitap, her gün binlerce kullanıcı tarafınca etken olarak ziyaret ediliyor.

7. Hepsiburada

Türkiye’nin en büyük alışveriş portallarından biri olan Hepsiburada sitesinde bütün gereksinimler için ürün çeşitliliği mevcuttur. Kitap da bir gereksinim olduğuna göre sitenin kitap kategorisi tam sıkı okurlara göre düzenlenmiş. Kendini geliştirmek isteyenlerin gereksinim duyan eğitim kitapları, çocuk kitapları, deneme, şiir, öykü, roman, mecmua ve imtihan kitapları olmak suretiyle Hepsiburada kitap kategorisi çok çeşitlidir.

8. Pandora

Okumayı seven her insanın yolu Pandora’dan geçer. Pandora, ülkemizin en büyük kitabevlerinden biri olma özelliği ile okuyucuların ilgisini çekiyor. Bazen yeni bilgiler edinmek, bazı durumlarda meçhul dünyaların kapısını aralamak bazı durumlarda de eğlenceli zaman geçirmek için kitaplar en iyi arkadaştır.

9. KitapYurdu

Son dönemlerde teknolojik cihazlar hayatımızı büyük miktarda ele geçirse de, kitap okuma kültürü her daim önemini koruyor. Gurbet yaşamı diye nitelendirilebilecek sanal alemde geçirilen zamana inat, yerleşik yaşam tanımlamasına makul reel hayatta bilhassa genç kesimin okumaya olan ilgisi, gelecek için ümit verici. Aslında teknolojinin kitap okuma konusu ile ilgili yararları da yok değil.

İnternet üstünden hizmet veren kitap siteleri vasıtası ile okuyucular istediği kitapları ekonomik fiyatlarla satın alabilir. Üstelik alınan kitap, birkaç gün içerisinde okuyucunun adresine teslim edilir. Kitapyurdu gibi her yıl mühim sayıda kitap satışı yapan siteden direkt olarak kitap alışverişi yapılabilir. Yazarların, gösterim evlerine gereksinim duymaksızın kitaplarını yayınlayabildiği KitapYurdu, okuyucularla yazarlar arasında güvenilir bir köprü niteliğinde.

10. D&R

Online kitap fuarı diye vasıflandırılan site, sanal alemde kütüphane deneyimi yaşatıyor. Kitap alışverişine ek devre kuşak düzenlenen tenzilat kampanyaları, okuma keyfini zirveye taşıyor. D&R kitap sitesinde aradığını bulamayacak okuyucu yoktur. Her kategoride kitap, kaliteli mağaza güvencesiyle satışa sunulmaktadır.

11. Idefix

Online kitapevi diyince her sürem yeni kitaplarla tanışmanın aktüel adresi Idefix, maksimum ziyaret edilen sitelerden. Sitenin okuyuculara sağlamış olduğu avantajların, çok rağbet görmesinde oranı büyük. Kitap, beş kelimelik kısa bir sözcük olsa da içerisinde ne olduğunun ucu bucağı yok. Farklı içeriklerde, eski ve yeni yazarların çoğu kitabı, her yıl hatrı sayılır bir okuyucu kitlesi tarafınca satın alınıyor. 

12. Kitapseç

Okumak, cehaletin önündeki bütün engelleri aşmak için en etkili araçtır. Hele bir de okumak için rastgele bir zahmete girmeden basitçe kitap temin edebilme ayrıcalığını düşünürsek, okumamak için bir nedenimiz kalmıyor. Oturduğunuz yerden asla kalkmadan, akıllı telefonunuzdan giriş yapabileceğiniz Kitapseç sitesinden sınırsız sayıda kitap arasından istenileni bulmak çok kolay.

13. Prefix

Okumak, eğlenceli bir yolculuktur. Küçük yaşlarda başlanan bu yolculuk, harbiden okumayı sevenler için yaşam boyu devam eden bir serüvendir. Herkesin keyifle okuması için her yaş grubu ve değişik zevklere hitaben kitap çeşitliliği Prefix sitesinde fazlaca fazladır. Prefix’de kitap kategorisini incelemek de olabildiğince kolaydır.

14. KitabinaBak

Kitap okumak öğrenciler için başarının, çocuklar için gelişimin, yetişkinler içerisinde yeni bilgiler edinerek kendini geliştirmenin en maliyetsiz yoludur. Kitabinabak, her yaştan okuyucunun kendine makul olan kitabı bulabilmesi için geniş ürün seçeneğiyle hizmet veren bir web sitesidir.

Kişisel gelişmenin destekçisi olan sitede eğlenceli kitap alışverişi tecrübesini yaşayanlar, okumaktan daha bir keyif alıyor.

15. KitapEvi

Kitapevi, bütün yayınevlerinin kitaplarının İdeal fiyatlarla temin edilebileceği adrestir. Sitenin anasayfa tasarımı, kitap seçimini kolaylaştıracak şekildedir. Tüm kitaplar, indirimdekiler, çok satanlar, yeni çıkanlar ve setler olmak suretiyle açılan kategoriler, kullananların kitap tarzı konusu ile ilgili işini büyük miktarda kolaylaştırmaktadır.

Daha Fazla Detay İçin İNTERNETTEN UCUZA KİTAP ALMANIN PÜF NOKTALARI VE GÜVENİLİR KİTAP SİTELERİ Başlıklı video İçeriğini İzliyebilirsiniz.

Daha önce İnternet Üzerinden Kitap Siparişinde bulundunuzmu ?

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu