Favori Tavsiyeler

En Çok Tıklanan Emlak Siteleri

En İyi Emlak Siteleri

Bu makalemizde Türkiyede yer alan En Çok Tıklanan  Emlak Sitelerini tanıtmak istiyoruz. ülkemizde ev alım satımları günümüz koşullarında Emlak siteleri üzerinden gerçekleşmeye başladı bir çok emlakçı bu sistemler üzerinden hizmet vermeye devam ediyor. daha çok arayıcı kitlesi tarafından tercih edilmesi kaynaklı Emlak siteleri sokak sokak ev aramaktan ziyade kullanıcıların ilk tercihi olmakta. listeyi random hazırladığımız için adresler gelişi güzel sıralanmamıştır Favtr.com Editörleri tarafından hazırlanan bu yazımızda Emlak,Arsa,Dükkan gibi satış veya kiralık statüsünde bulunan ilanları  bulabilirsiniz.

Hürriyet Emlak

En eski emlak sitelerinden birisi 18 yıllık geçmişi bulunuyor. 200’den fazla çalışanı olan site Hürriyet Emlak Sitesinde yüzbinlerce farklı ev, işyeri,arsa ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yüzelli binden fazla kiralık ve satılık dair  ilanları  arasından size  uygun olanı, filtreleme özelliği ile  bulmanızı kolaylaştırıyor.

https://www.hurriyetemlak.com/

Emlakjet

Türkiye’nin başarılı emlak sayfalarından  biri olan EmlakJet, 20  yıldır emlak sektöründe hizmet veriiyor 200’ün üzerinde çalışanı bulunan site  aylık milyonlarca ziyaretçiye hizmet sunmakta. Sayfa da satılık kiralık  ilanlara ulaşabilirsiniz emlak sektöründen haberler başlıklarını  takip etmek isterseniz özel haberler bölümünü okuma imkanı sunmakta sayfada “ JetSat “ özelliği bulunan Emlakjet . kendine has özelliği sayesinde, evinizin değer ortalamasını çıkartarak EmlakJet’e satmanıza olanak sağlıyor .

https://www.emlakjet.com/

Zingat

Yenilikçi emlak sayfasi Zingat, rakiplerine nazaran daha ,özel öneri sistemini kullanmakta. Siteye ilk girğinizde amacınıza göre yönlendirme sağliyor. Bunun yanında sayfada bulunan ilanları kontrol ettiğinizde aklınıza gelebilecek tüm detayları görebiliyorsunuz. Örneğin incelediğiniz konutun yer aldığı bölgede fiyatlar nekadar? Şeklinde finansal verileri kullanıcılarına sunuyor . Bölgenin  sosyal durumu nedir, nasıl bir yapısı  var gibi detayları inceleme olanağı sunuyor . İnce detaylar sayesinde en iyi emlak sayfalarından birisidir.

https://www.zingat.com/

Sahibinden

En iyi Emlak siteleri alanında liste başında bulunan Emlak alım satım sitelerinden birisi olan  Sahibinden.com emlak bölümü kategorisinde büyük bir alana sahiptir. Bu alanda 300 binden fazla Daire,Arsa  100 binden fazla iş yeri ilanlarını bulabilirsiniz. Listeleme yapmanız  filtreleme özelliğini kullanarak net sonuçlara ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda lokasyon üzerinden arama yapma bölgenize  yer alan ilnalar gibi bir çok seçkin özelliği bulunmaktadır. İlanlarını yenı kullanıcılar için ücretsiz sunuyor örnek olarak araç ve ev ilanı satışlarını 1 aylık süreyle ücretsiz paylaşabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/kategori/emlak

Remax

60 yılı aşkın emlak sektöründe bulunmakta. Ülkemiz dahil birçok noktada satılık ve kiralık  ilanlarında ismini görebilirsiniz. Ülkemiz genelinde 300’den fazla ofis sayısı ile hizmet vermekte, sayfasında 90 binden fazla Emlak bilgisini paylaşıyor. Sayfasında yer bulunan ilanların geneli  video içeriğine sahip  yorum katmam gerekirse Kurumsal anlamda oldukça başarılılar .

https://www.remax.com.tr/

Emlak Konut

Türkiye’nin birçok alanında büyük projelere imza atan ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı iştiraki ile 20020 yılında sayfasında yer alan  satış bölümündeki projeleri inceleme imkanı sunarak  satın almak istediklerinize ulaşma imkanı sağlar. Aktif projelerini sayfasında sunduğu gibi Emlak Konut Güvencesi ile kredi koşulları sunan bir site.

https://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR

SAHİBİNDENE İLAN VERME 

SAHİBİNDENE İLAN VERME  Başlıklı video içeriğini izliyerek ilanlarını nasıl ilan olarak yükleyebileceğiniz konusunda bilgi sagibi olabilirsiniz

Paylaşmak istediğiniz Farkı emlak sayfalarını yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

favtr.com – Editör

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu