Favori Teknoloji

E-Devlet Erişimi Tamamen Ücretsiz

Cumhurbaşkanlığına bağlı Dijital Dönüşüm Ofisi’nden paylaşılan açıklamaya göre, Türkcell,Vodafone,Türk Telekom GSM operatörleri ile yapılan anlaşma sonucunda, E-Devlet Erişimi Tamamen Ücretsiz hale getirildi.

E-Devlet Kullanımı Artık Ücretsiz

Dijital Dönüşüm Ofisi Tarafından Yapılan Açıklama

Dijital Dönüşüm Ofisi sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda
Kotasız e-Devlet Dönemi Başlıyor E-Devlet Erişimi Tamamen Ücretsiz ! Vatandaşlarımızın E-Devlet hizmetlerine kotasız erişmesi için üzerinde çalışmalarımızı tamamladığımız içeriklerden birini daha hayata geçiriyoruz: Hangi operatöre kayıtlı olursanız olun e-Devlet Kapısı kullanımlarınızda E-Devlet Erişimi Tamamen Ücretsiz olacaktır kotanızdan düşmeyecek açıklamaları yer aldı  

Ülkemizde geçmiş dönemlerde evraklar ile halledebilen resmi işlemleri E-devlet ile dijital ortama taşınarak zamandan tasarruf ve kolaylık sağladı e-Devlet, uygulamasına yapılan girişller mobil internet paketinizden harcamayacak.

Andorid GSM E-Devlet Uygulaması ) Tıklayın

App Store E-Devlet

E-Devlet Pc Giriş

kotasız e-devlet
kotasız e-devlet

e-Devlet uygulaması sürekli olarak gelişen hizmetleriyle Türkiye’nin En fazla kullanılan uygulamaları arasında aynı zaman da bu uygulama Ülke vatandaşlarının dijital yüzü olmakta , platformun 900 kuruma ait 7 bin 600’den fazla dijital hizmet alano sunduğunu söyleyebiliriz.

E-Devlet Üzerinden Üniversite Kaydı Nasıl Yapılıyor ?

E-Devlet Üzerinden Üniversite Kaydı Nasıl Yapılıyor ? Başlıklı yazımızda sıklıkla kullanılan kayıt işlemlerinin nasıl yapıldığına dair merak ettiğiniz alanlar var ise video içeriğini izliyebilirsiniz.

E-Devlet Erişimi Tamamen Ücretsiz  Başlıklı yazımızı beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak arkadaşlarınıza E-Devlet Erişimi Tamamen Ücretsiz  konusunda destek olabilirsiniz!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu