Favori Teknoloji

Düşük Sistemli PC Oyunları

Zayıf Sistem Gereksimi ile en iyi oyunların hangileri olduğunu öğrenin.

Son on yılda piyasaya sürülen ve bir servete mal olan bilgisayarları ya da yaklaşık bir maaş olan son olarak grafik kartını gerektirmeyen en iyi PC oyunlarının bir listesini Favtr.com olarak dikkatlice derledik.

Sizlere önereceğimiz Düşük sistem gereksinimli oyunlar düşük bütçeli bilgisayarlar ve laptoplar için yapılmıştır.

Bunlar maksimum indirilen ve maksimum oynanan oyunların yanı sıra günümüzde de popülerliğini koruyan oyunlar oldu .

Bu oyunların çoğunu Windows 7, Windows XP, Windows 8 ya da 8.1’de ve hatta bir ihtimal bir Windows 10 bilgisayar sisteminde oynayabilirsiniz.

Atıcılık, Yarış, Strateji, FPS, Spor, FIFA, Savaş Oyunları vb. gibi muhtelif oyun başlıklarını ekledik . Bu oyunlar piyasaya sürüldüğünde efsanevi olarak sınıflandırıldılar ve vaziyet pek değişmedi ve ilaveten olabilir. aşırı kuvvetli olmadıkları, ayrı bir grafik kartlarına haiz olmadıkları ya da yalnızca orta derece grafik kartları ile Keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Daha zayıf bilgisayarlar için en iyi oyunları öneriyoruz

Assassin’s Creed

Assassins Creed  İlk oyun 2007 yılında piyasaya sürüldü ve Ubisoft firması tarafından piyasaya sürüldü. Oyun son derece başarılı oldu ve sadece bu başlık değil, takip eden tüm seri. Bu oyunu bu kadar popüler yapan şey, 2007 yılına kadar görülmeyen oyun konsepti!

Tarihi bir aksiyon maceradır. Assassins Creed oyunları esas olarak iki tarihi gizli organizasyon arasındaki rekabete odaklanır: Assassins ve Templars.

Oyun Microsoft Windows, PS3 ve Xbox 360’ta yayınlandı. Oyunda görevleri tamamlayabiliyorsunuz ve ana karakter Desmond Miles. Oyuncu, halka açık bir şahsın suikastını tamamlamalı ve zaman geçtikçe gizli görevler yapmalıdır.

Need For Speed ​​Underground 2

Need For Speed ​​Underground 2

Need for Speed ​​Underground serisinin ikinci oyunudur. Oyunun kendisinde iyileştirilen şey, müziğin yanı sıra değiştirilebilen yeni araçların eklenmesidir. Bu kim bilir rastgele bir oyunun haiz olduğu en iyi müzik. Riders on the Storm oyundaki efsanevi bir şarkıydı ve yalnızca birkaç dakika bu şekilde bir şarkıyı dinledikten sonra kendinizi oyunun akışına bırakıyorsunuz.

Oyun, Underground 1’e kıyasla gayet fazla yeni unsura haiz değildi, fakat grafiklerin yanı sıra mükemmel bir oynanışa sahipti (ne vakit çıkmış olduğu düşünülürse). Her iki oyun da çift çekirdekli ya da Core2Duo işlemcide ve Nvidia 610 grafik kartında (ve bir ihtimal birtakım daha zayıf sürümlerde) oynanabilir.

Hız İhtiyacı En Çok Aranan
Need for Speed ​​​​En çok aranan Bu oyun 2005 senesinde Kasım ayında piyasaya sürüldü. Yeraltı serisine kıyasla yeni bir şey getirmeyen Need for Speed ​​Carbon devam filminin sonrasında Need for Speed ​​dizisinin fanatikleri olabildiğince gergindi. NFSMW 2005, polisten rakipsiz kaçmanın en iyi sistemine ve oynanışına sahipti.

GTA kötülük şehri 

GTA Vice City 

O kadar bağımlılık yapan bir oyun bağımlıları gece gündüz oynadılar. Oyuncular ilk kez keşfedecekleri ve istediklerini yapacakları kadar büyük bir dünyayaya dahil oldular. Oyun düşük VGA versiyonda kodlandı, böylelikle bilgisayarındaki grafik kartı ya da işlemci ne olursa olsun hepimiz oynayabilir, böylelikle bu oyunu tam anlamıyla orta seviye bir bilgisayar üzerinden oynama imkanı veriyor

Yine de indirebilir ve 800×600 gibi daha düşük çözünürlüklerde daha zayıf bilgisayarlarda ve dizüstü bilgisayarlarda oynayabilirsiniz ve oynatıcı gene de size bulaşabilir. Oyun, Vice City’de yüzlerce seçeneğe haiz görevler ve mükemmel bir hikayeye sahip. Oyun 27 Ekim 2002’de piyasaya sürüldü. Oyun 1.5 GB boyutundadır ve basitçe indirebilirsiniz.

 GTA San Andreas

 GTA SAN Andreas  

GTA SAN Andreas GTA San Andreas hala en meşhur aleni dünya oyunlarından biridir ve PC aktörleri tarafınca çoğu kez indirilmiştir. GTA serisindeki (Vice City) bundan önceki oyuna kıyasla San Andreas, keşfedilebilecek oldukça daha büyük bir dünyaya ve ilaveten oldukça daha iyi grafiklere sahipti.

Oyun, Rockstar stüdyosu tarafınca 2004 yılında, tam anlamıyla 26 Ekim’de piyasaya sürüldü. Oyun 5.0 GB boyutunda ve özgün oyunu satın almak dilerseniz fiyatı şu an oldukça düşük. Oyun, oynanabilecek en enteresan oyunlardan biridir ve muhtelif modları ile saatlerce unutulmaz bir eğlence sizi bekliyor.

Max Payne

Max Payne  

Harika bir fon müziği, mükemmel bir hikaye, daha ilkin asla olmadığı gibi grafikler (2001 zamanında). Oyun çoğu şeyde ilk oldu, atış, mermiler, gölgeler, Max Payne’in PC oyun dünyasında ilk olduğu şeylerden yalnızca birkaçı. Oyun, o zamanlar oyuncular içinde büyük bir hit oldu.

O kadar bağımlılık yapmış oldu ki, çoğu oyuncu asla uyumadı, yalnızca sona ulaşmak, topu açmak ve oyunu bitirmek için oyunu takip eden gerilmiş hikayeyi oynadı ve izledi. Hikaye mükemmel ve daha önceki rastgele bir oyundan daha iyi geliştirilmiş ve bugün çoğu oyun Max Payne’in haiz olduğu hikayenin akışından tam anlamıyla yoksun.

Maksimum Payne 2 

Max Payne 2 Max Payne’in Düşüşü Orijinal Max Payne oyununda Max Payne’i beğendiyseniz, oynamanız için ihtiyaç duyulan diğer bir oyun daha var. Oyun, özgün devam oyununun yenilikten mahrum devamı gibi 2003 senesinde Rockstar Games tarafınca tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür.

Mafya

Mafia The City of Lost Heavens Oyun 20. yüzyılın başlarında geçiyor. Oyun, oyuncular üzerinde, eski şehirlerin, insanların, binaların, araçların ve dönemin kendisinde tamamiyle hususi bir izlenim bırakıyor. Bir evvelkinden oldukça daha yavaş, tamamiyle değişik bir dünyaya aktarım edilmiş gibi hissediyorsunuz. Oyunun oldukça orijinal bir hikayesi, oynanışı, aleni dünyası ve görevleri var. Grafikler mükemmel ve oyunu daha zayıf rastgele bir bilgisayarda ya da dizüstü bilgisayarda oynayabilirsiniz. Oyun 28 Ağustos 2002’de 2K Çek firması tarafından piyasaya sürüldü .

Delta Force Kara Şahin Düştü

 Delta Force Black Hawk Down Oyun Novalogic tarafınca tasarlanmış ve piyasaya sürülmüştür. Delta Force, geçen yüzyılın doksanlı yıllarının başlarında, Somali’deki bir barışı koruma rolü esnasında geçen bir FPS video oyunudur. Oyun 2003 senesinde Windows platformu için piyasaya sürüldü. Oyun orta derece bir başarıya sahipti, fakat her durumda, daha zayıf bir bilgisayar ya da dizüstü bilgisayarda çalıştırabileceğiniz bir FPS shooter oyunu oynamak istiyorsanız iyi bir dizi oyunu. Novalogic tarafınca meydana getirilen Delta Force serisinde sıkça oynanan bir oyundu.

Counter Strike kaynağı

Counter Strike Source

Counter Strike 1.6 isimli oyun Valve Corporation tarafınca yapılma ve 1999 senesinde piyasaya sürülmüştür. Oyun öncelikle 2000 senesinde Windows platformu için piyasaya sürüldü. Counter Strike Source 2004 senesinde kuruldu. Bu, şimdiye kadarki en etkin oyunlardan biridir ve bütün CS serisinde aşağı yukarı 35 milyon kopya sattığı tahmin edilmektedir.

Oyunun konsepti olabildiğince kolaydır ve oyun, oyuncuların birbirleriyle savaşan takımlarda rol almış olduğu ve bu takımların karşı terörist ve terörist olduğu değişik turlarda geçmektedir. Oyunun her turunda ekipler sonuna kadar savaşır, turu kazanan ekip ödül olarak sanal para alır. Oyun, LAN partilerinde büyük bir başarıydı, bunun yanı sıra saatlerce kalabileceğiniz online oyunlarda da büyük bir başarıydı.

İmparatorluk Çağı 3

Age of Empires 3  Age of Empires III anlık bir strateji oyunudur. Bu video oyunu Microsoft Corporation Ensemble Studios tarafınca geliştirildi ve Microsoft Game Studio tarafınca yayınlandı. Oyun 18 Ekim 2005’te piyasaya sürüldü. Oyun, Age Of Empires serisinin üçüncü oyunudur ve Age of Empires 2’nin devamı niteliğindedir.

Oyun, oyuncunun kent merkezini inşa etmesiyle başlar. Şehirde ve savaşta kaynakları inşa etmek ve yükseltmek, oyunculara imparatorluklarını geliştirmek ve güçlendirmek için verilen görevlerden yalnızca birkaçı. Oyunun kendisi tamamlandı ve krallığını oldukça kuvvetli kılmak için oyuncuyu tüm gece uyanık tutuyor. Daha zayıf bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için bir oyun arıyorsanız ve dostlarınızla da oynamak istiyorsanız mükemmel bir oyun.

Roma Toplam Savaşı

Rome Total War

Oyun Activision tarafınca geliştirildi ve 22 Eylül 2004’te piyasaya sürüldü. Oyun, total war serisinin önceki oyunlarına kıyasla büyük bir ilerleme kaydetti. Oyun, kusursuz grafikler, detaylı bir harita ve birimler arasındaki savaşım ile tek kelimeyle mükemmel.

Strateji oyunlarının aktörleri için sunmuş olacağı oldukça şey var ve doğru stratejilerle bile oldukça daha kuvvetli bir düşmanı yenebilirsiniz. Birlik yorgunluğu ve moral öğeleri oyunun kendisine oldukça iyi bir halde dahil edilmiştir.

Call of Duty 2

Call of Duty 2 Call of Duty 2, 2005’ten kalma bir FPS oyunudur ve Call of Duty serisinin ikinci bölümüdür ve gelmiş geçmiş en iyi savaş oyunlarından biridir. Oyunun hem tek oyunculu hem de oldukça oyunculu modu var ve aksiyon İkinci Dünya Savaşı esnasında gerçekleşiyor. Oyun, aşırı düzeyde atış savaşlarına haiz ve karakterinizin görevden canlı çıkıp çıkamayacağını merak oluşturuyor .

SP bölümündeki Pointe du Hoc D-Day Savaşı rolü , PC oyun endüstrisinin reel bir şaheseridir. Şimdiye kadar oyundaki en iyi görevlerden biri olarak kabul edilir. Harika oynanış ve grafiklerle zevkle oynayabilirsiniz (o zamanlar doğal ki). Oyun Infinity Ward tarafınca yapılmış oldu ve Ekim 2005’te Konami tarafınca yayınlandı.

Call of Duty 4 Modern Warfare

Call of Duty 4 Modern Warfare  

Bu, Call of Duty serisinin dördüncü oyunudur ve 7 Kasım 2007’de piyasaya çıkmıştır. Oyun oldukça meşhur ve 11 milyonun üstünde kopya sattı.

Oyun, Rusya ve ABD arasındaki çatışmanın hikayesine dayanıyor ve hikaye, eksantrik bir liderin Orta Doğu’da adı açıklanmayan bir ülkenin başkanını infaz etmiş olduğu ve böylelikle Rusya’da bir iç savaş başlatmış olduğu 2011’de geçiyor. Singleplayer çoğu enteresan ihtimal sunuyor, fakat bugün hala tanınmış olan Multiplayer kadar yakın değil.

Havadan Onur Madalyası

Medal Of Honor Airborne Bu bir FPS oyunudur ve Medal of Honor serisinde 11’dir. Oyun, oldukça gelişmiş Unreal motorunun sayesinde yapıldı. Eylül 2007’de satışa sunuldu. Oyun oldukça iyi yapılma ve onu çalıştırmak için kuvvetli bir grafik kartı gerektirmiyor. Görevler İtalya, Fransa, Hollanda ve Almanya gibi muhtelif yerlerde belirlenir ve her birinde hasım hatlarının arkasına atlayarak başlarsınız (dolayısıyla Airborne adı). Oyun, Medal of Honor Serisinin öteki bölümlerinde olduğu gibi eşit derecede ilginç.

F1 2010

F1 2010 Ciddi yarışlar mevzubahis olduğunda, hiç bir şey Formula 1 yarışlarıyla kıyaslanamaz. Yarışlarda saatte 300 kilometrenin üstünde bir hızla koşarsınız ve direksiyondaki ufak bir yanlış ayar, yarışın tamamiyle mahvolmasına niçin olabilir. Oyun kusursuz ve Core2Duo, hatta Çift çekirdekli işlemciler ve AMD HD 5570 ya da Nvidia 7900 GTX’e eşdeğer ya da ondan daha kuvvetli grafik kartları ve 1GB ya da 512MB VRAM’li sistemlerde oynanabilir. Oyun Eylül 2010’da piyasaya sürüldü. Oyun Codemaster tarafınca tamamlandı ve dünya genelinde 2,3 milyon kopya sattı.

Minecraft

Tüm zamanların maksimum satan oyunudur. Minecraft, sadeliği ve öteki taraftan derin içinde ne olduğu ve neredeyse anlaşılmaz çekiciliği ile çoğu nesli kendine fanatik bıraktı

Efsaneler Ligi

League of Legends ya da genelde LoL olarak adlandırılan oyun, PC oyunları tarihinde sonsuza kadar en iyi ve en tanınmış oyunlardan biri olarak yer alacak bir oyundur. LoL, mevzu oyun dünyasına geldiği zaman reel bir inkilap yapmış oldu ve oyun endüstrisine milyonlarca yeni kullanıcı kazandırdı.

ZAYIF BİLGİSAYARLAR İÇİN EN İYİ 10 OYUN Başlıklı video içeriğini izleyerek farklı fikirler edinebilirsiniz.

Bunlar, daha zayıf PC’ler ya da dizüstü bilgisayarlar için oyunlarımız. Belki uzun yıllardan beri oynadığınız en sevdiğiniz oyunlardan birini kaçırdık, aşağıdaki yorumlarda bizimle paylaşabilirsiniz, bu listeye ekleyelim.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu