Favori Teknoloji

Aile fotoğraflarınızı Canlandırın

Fotoğrafları canlandırmak için olağanüstü teknoloji, derin öğrenmeyi kullanarak video canlandırma konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan D-ID MyHeritage tarafından lisanslandı. MyHeritage, tarihsel fotoğraflardaki yüzleri canlandırmak ve yüksek kaliteli, gerçekçi video görüntüleri oluşturmak için bu teknolojiyi entegre etti. Deep Nostalgia™ özelliği, MyHeritage tarafından hazırlanan birkaç sürücü kullanır. Her sürücü, sabit bir hareket ve jest dizisinden oluşan bir videodur. Deep Nostalgia™, sürücüleri hareketsiz fotoğrafınızdaki bir yüze çok doğru bir şekilde uygulayarak arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabileceğiniz kısa bir video oluşturabilir. Sürücü canlandırmadaki hareketleri yönlendirir, böylece atalarınızın gülümsediğini, göz kırptığını ve başlarını çevirdiğini görebilirsiniz.

Geliştirilen bu teknolojileri insanlarla paylaşan, 2003 yılında kurulan teknoloji şirketi MyHeritage, vefat etmiş eşinizin, dostunuzun ve akrabanızın fotoğraflarını canlandırmanızı sağlayan yeni yazılımı Deep Nostalgia‘yı insanlarla paylaştı.

Bu özellik kullanıma açıldıktan 48 saat sonra toplamda 1 milyon fotoğrafı canlandırdı. Sizde bu hizmet sayesinde vefat etmiş sevdiklerinizin fotoğraflarını canlandırabilir, kısa sürelide olsa özlem giderebilirsiniz.

Deep Nostalgia Nasıl Kullanılır ?

Aşağıya eklediğimiz bağlantı üzerinden MyHeritage sitesinin Deep Nostalgia sayfasına ulaşıp istediğiniz fotoğrafı seçerek saniyeler içerisinde canlandırabilirsiniz.

Siteye Ulaşmak İçinTıklayın

Deep Nostalgia ile Fotoğrafları Canlandırma

Deep Nostalgia ile Fotoğrafları Canlandırma Videosu nasıl kullanmanız gerektiğini anlatmaktadır .

Fotoğraf canlandırma Programı Face Animatör

Google Play Linki Burada

Bu web sitesini deneyimledikten sonra düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

Favtr.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu